CooperVision Expert
 
Jednodniowy tryb noszenia
 
Zdrowy materiał silikonowo-hydrożelowy
 
Naturalne nawilżenie
 
Wysoka tlenoprzepuszczalność
 
Miękkość i elastyczność
 
Korzystna cena
 
Wygoda nawet dla nowych użytkowników
Potrzebujesz soczewek kontaktowych idealnie dopasowanych do Ciebie? Chcesz, by były odpowiednie dla Twojej wady wzroku i jednocześnie dostosowane do intensywnego trybu życia, jaki prowadzisz? Wypróbuj Medivue One 1 Day.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów soczewek. Pośród nich szczególne miejsce zajmują te jednodniowe. Są one wygodne w użyciu i nie wymagają pielęgnacji, a dodatkowo zapewniają higienę i ograniczają ryzyko infekcji oka. Zakładając codziennie świeżą parę soczewek zapewnisz sobie wygodę i oszczędność czasu, a swoim oczom higienę i doskonałe parametry.

Medivue One 1 Day to rekomendowane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki i optometrii silikonowo-hydrożelowe, jednodniowe soczewki kontaktowe. Eksperci firmy CooperVision polecają je osobom, które tak jak Ty, chcą żyć pełnią życia mimo wady wzroku.

Soczewki Medivue One 1 Day wyprodukowane są z wyjątkowego materiału silikonowo-hydrożelowego cechującego się wysokim stopniem uwodnienia. Wysoki poziom nawilżenia pomaga chronić Twoje oczy przed wysuszeniem i podrażnieniem, a soczewki przed tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń. Zapewnia to Twoim oczom komfort i naturalne nawilżenie nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek.

Medivue One 1 Day cechują się wysoką tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na swobodny dopływ tlenu do rogówki, dzięki czemu Twoje oczy będą białe i wyraziste nawet pod koniec wyczerpującego dnia.

Soczewki Medivue One 1 Day są wyjątkowo miękkie i elastyczne, co sprawia, że są łatwe w aplikacji nawet dla początkujących użytkowników. Dodatkowo, nie są wyczuwalne w czasie noszenia i mogą pozytywnie wpłynąć na jakość Twojego funkcjonowania.

Medivue One 1 Day łączą w sobie wszelkie zalety soczewek jednodniowych ze względami zdrowotnymi, wysokim komfortem i przystępną ceną.

Ty też możesz sobie na nie pozwolić!

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.