CooperVision Expert
 
Rewolucyjna technologia dla zdrowia i komfortu noszenia
 
Korekcja wzroku w krótkowzroczności i nadwzroczności
 
Dogodny jednodniowy tryb noszenia
 
Jednocześnie wysoki dopływ tlenu do oka oraz wysokie uwodnienie oraz miękkość soczewki
 
Filtry UVA i UVB* chroniące przed promieniowaniem
 
Komfort bez kompromisów dzięki dużej zawartości wody w soczewce
 
„Oddychalność” nowoczesnego materiału silikonowo- hydrożelowego, aby Twoje oczy otrzymywały wystarczającą ilość tlenu i pozostały białe
 
Łatwe zakładanie i zdejmowanie
 
To soczewki, które łatwo założysz i o których możesz zapomnieć do końca dnia
Wypróbowałeś już niejedne soczewki kontaktowe, jednak żadne nie spełniły Twoich oczekiwań i wciąż szukasz rozwiązania idealnego dla siebie?

Twoje oczy codziennie poddawane są próbie w różnych okolicznościach: przed monitorem, w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, w zmiennych warunkach pogodowych? Soczewki kontaktowe, które nosisz nie mogą pozostawać w tyle za tymi zmianami. Muszą się do nich dostosowywać, zapewniając Ci swobodę funkcjonowania w każdych warunkach.

Medivue More 1 Day to najnowocześniejsze jednodniowe, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe w ofercie firmy CooperVision. Zaprojektowano je z myślą o zdrowiu i wyjątkowym komforcie. Specjaliści rekomendują je zwłaszcza osobom, które podobnie jak Ty, żyją w ciągłym biegu i potrzebują korekcji krótkowzroczności lub nadwzroczności.

Każdego dnia, zakładając świeżą parę soczewek Medivue More 1 Day, zapewniasz swoim oczom higienę, zdrowie i optymalne warunki, sobie zaś oszczędność czasu i komfort, który Ci się należy.

Soczewki Medivue More 1 Day są bardzo dobrze uwodnione, zapewniając Twoim oczom naturalne nawilżenie. Pozwala to uniknąć uczucia suchości oraz podrażnienia oczu, a soczewki chroni przed tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych i zanieczyszczeń.

Medivue More 1 Day cechują się wysoką tlenoprzepuszczalnością. Pozwala to na swobodny dopływ tlenu do rogówki. Dzięki temu Twoje oczy będą białe i wyraziste nawet pod koniec wyczerpującego dnia.

Medivue More 1 Day są wyjątkowo miękkie i elastyczne. Ich zaawansowana konstrukcja, zaokrąglone krawędzie oraz gładka powierzchnia spowodują, że zapomnisz, że nosisz soczewki równie szybko, jak je założysz.

Soczewki kontaktowe Medivue More 1 Day posiadają filtr UV*, które wraz z okularami słonecznymi pomagają ustrzec Twój wzrok przed szkodliwym promieniowaniem i zachować długotrwałe zdrowie oczu.

Medivue More 1 Day łączą w sobie cechy soczewek idealnych. Oferują Ci wysoki komfort bez kompromisów od świtu aż po zmierzch.

Dzięki nim nie musisz już rezygnować z doskonałej korekcji wady wzroku, ani ze zdrowia, czy z bezpieczeństwa i wygody.

Soczewki kontaktowe Medivue More 1 Day występują w wersji sferycznej, torycznej (soczewki przeznaczone do korekcji astygmatyzmu) oraz multifocalnej (soczewki przeznaczone do korekcji prezbiopii).

 

* UWAGA: Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie są substytutem gogli lub okularów z filtrem UV, jako że nie pokrywają w pełni oczu i okolic wokół oczu. Pacjenci powinni kontynuować zgodnie z zaleceniem noszenie okularów z filtrem UV.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl

To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prowadzący reklamę: CooperVision Poland Sp. z o.o. Producent: CooperVision Manufacturing Ltd. Upoważniony przedstawiciel: CooperVision CL Kft.