Całodzienny komfort i korekcja astygmatyzmu

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Stała orientacja na oku i znakomity wzrok
  • Pozostają nawilżone w 96% przez cały dzień, nawet po 12 godzinach noszenia
  • Szeroki zakres dostępnych mocy do korekcji astygmatyzmu wysokiego stopnia
  • Może zaradzić problemowi suchych oczu podczas noszenia soczewek kontaktowych

Korygują nawet wysoki stopień astygmatyzmu

Jeśli cierpisz na astygmatyzm, Twoje widzenie może być zamazane lub zniekształcone podczas patrzenia na obiekty znajdujące się zarówno blisko, jak i daleko. Wadę tę można skorygować za pomocą torycznych soczewek kontaktowych Proclear® toric firmy CooperVision. Nawet jeśli masz astygmatyzm wysokiego stopnia, możesz cieszyć się zaletami torycznych soczewek Proclear dzięki oferowanemu przez nas szerokiemu zakresowi mocy (soczewki typu XR).
Jednak pragniesz przecież czegoś więcej niż tylko skorygowania astygmatyzmu - potrzebujesz soczewek, które są również komfortowe. Rozumiemy to. Toryczne soczewki Proclear toric pozostają nawilżone w 96% przez cały dzień, nawet po 12 godzinach noszenia.

Naturalnie odporne na wysychanie

Dzięki PC Technology™ - technologii która sprawia, że cząsteczki wody stają się właściwie częścią soczewki torycznej Proclear  - powstaje naturalna odporność na wysychanie.
Faktycznie soczewki Proclear są jedynymi soczewkami kontaktowymi, odnośnie których FDA (Food and Drug Administration - amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) zatwierdziła następujące oświadczenie: „mogą zapewnić większy komfort osobom używającym soczewki kontaktowe, u których występuje łagodny dyskomfort oraz inne symptomy mające związek z suchością oka podczas noszenia soczewek”.
Zapytaj specjalistę o toryczne soczewki kontaktowe Proclear.

Technologia PC

Osoby noszące soczewki często skarżą się na suchość oczu, co dotyczy zwłaszcza pacjentów z prezbiopią, których oczy wraz z wiekiem stają się coraz

Szczegóły produktu
Koryguje

Astygmatyzm

Jeśli masz astygmatyzm, te soczewki kontaktowe mogą być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Zapytaj specjalistę.

Tryb wymiany

Miesięczne

Będziesz musiał wymieniać te miękkie soczewki okresowej wymiany jedynie co miesiąc, oszczędzając pieniądze a jednocześnie zapewniając oczom komfort.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV.

Zwilżalność

soczewki te zostały wykonane w technologii PC Technology™, która pomaga utrzymać ich nawilżenie.

PC Hydration Technology™ to technologia zastosowana w naszych soczewkach kontaktowych Proclear, która opiera się na wykorzystaniu cząsteczek występujących naturalnie w błonach komórkowych człowieka. Cząsteczki te przyciągają wodę i otaczają się nią, zapewniając nawilżenie i komfort Twoich soczewek do okresowej wymiany, nawet do 12 godzin noszenia.

Ilość soczewek w opakowaniu

3

Opakowanie zawiera 3 soczewki.