Czy masz dużą wadę wzroku? Sądziłeś, że nie możesz nosić soczewek kontaktowych?

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

Rozwiązaniem mogą być soczewki o poszerzonym zakresie mocy.

Czy masz dużą krótkowzroczność lub dużą nadwzroczność, która sprawia, że trudno znaleźć odpowiednie dla Ciebie soczewki kontaktowe?  Jeśli tak, sferyczne soczewki Biofnity® XR (poszerzony zakres mocy) firmy CooperVision mogą okazać się dla Ciebie rozwiązaniem.
Soczewki Biofinity XR zostały zaprojektowane z myślą o dużych wadach wzroku, takich jak Twoja. Zapewniają one również taki sam, niespotykany komfort i skuteczną korekcję jak sferyczne soczewki Biofinity przeznaczone do ciągłego noszenia przez sześć nocy i siedem dni.

Zdrowsza opcja użytkowania soczewek

Dzięki naszej unikalnej technologii Aquaform®, soczewki Biofinity XR zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. Są naturalnie zwilżone, a ich wilgoć nie wypłukuje się. Będziesz się cieszyć znakomitym wzrokiem nosząc miękką, komfortową soczewkę, która jest zdrowsza dla Twoich oczu.
Jeśli dotąd nie mogłeś nosić soczewek kontaktowych lub jeśli jesteś niezadowolony z marki, którą obecnie nosisz, zapytaj specjalistę o soczewki Biofinity XR do noszenia w trybie przedłużonym.

Technologia Aquaform

Zapewne zauważyłeś już termin Aquaform® Technology na naszych produktach i zastanawiałeś się, co on dokładnie znaczy.

Szczegóły produktu
Koryguje

Krótkowzroczność i nadwzroczność

Krótkowzroczność polega na wyraźnym widzeniu przedmiotów znajdujących się blisko, podczas gdy obiekty znajdujące się dalej wydają się być zamazane. Nadwzroczność polega natomiast na wyraźnym widzeniu odległych obiektów, podczas gdy przedmioty znajdujące się blisko wydają się nieostre. Zapytaj specjalistę, czy soczewki te będą dla Ciebie odpowiednie.

Tryb wymiany

Miesięczne

Będziesz musiał wymieniać te miękkie soczewki na nowe co miesiąc.

Filtr UV

Nie

Soczewki te nie zapewniają ochrony przed promieniowaniem UV. Ta opcja dostępna jest w naszych soczewkach z rodziny Avaira.

Zwilżalność

soczewki kontaktowe Biofinity są naturalnie zwilżalne bez konieczności stosowania dodatkowych preparatów do pielęgnacji powierzchni soczewki lub środków nawilżających.

Mniej prawdopodobne jest, że będziesz musiał dodatkowo stosować krople nawilżające podczas noszenia tych soczewek.

Ilość soczewek w opakowaniu

3

Opakowanie zawiera 3 soczewki.