Zdrowsza(1) metoda korekcji prezbiopii za pomocą jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Sprawdź super-promocję na soczewki Clariti 1 day toric (10 szt. soczewek gratis).

Szczegóły promocji: http://coopervision.pl/promocje-clariti-1day

W SKRÓCIE
  • Dogodny, dzienny cykl wymiany.
  • Zalety zdrowotne soczewek silikonowo-hydrożelowych.
  • Korekcja prezbiopii - ostry wzrok w bliży, w dali i na odległości pośrednie.
  • Służą utrzymaniu doskonałego komfortu przez cały dzień.
  • Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB(2).

Jedyna w swoim rodzaju soczewka dla osób z prezbiopią.

Jedynie wieloogniskowe soczewki CooperVision clariti® 1 day multifocal pozwalają Ci cieszyć się połączeniem pełnej wygody soczewek jednodniowych z zaletami zdrowotnymi hydrożelu silikonowego. To jedyne na świecie, jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe dla osób z prezbiopią.
 
Soczewki silikonowo-hydrożelowe pozwalają na większy przepływ tlenu do rogówki niż soczewki hydrożelowe. Jest to ważne, ponieważ dzięki temu soczewki charakteryzują się większą „oddychalnością”, czego zaletą dla użytkownika są bardziej białe, wyraziste i zdrowsze oczy.

Znakomity całodzienny komfort, na którym możesz polegać.

Oprócz zalet zdrowotnych hydrożelu silikonowego przywiązujemy również uwagę do komfortu. Dlatego w produkcji wieloogniskowych soczewek clariti 1 day multifocal wykorzystaliśmy unikalną technologię WetLoc™. Dzięki procesowi WetLoc™ stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień.
 
Porozmawiaj ze specjalistą na temat korzyści zdrowotnych i codziennej wygody wieloogniskowych soczewek clariti 1 day multifocal - jedynych na świecie jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych dla prezbiopów. 

(1)Dane CooperVision®: soczewki clariti 1 day pozwalają zachować bardziej białe oczy niż soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(2)Uwaga: soczewki kontaktowe pochłaniające promienie UV nie mogą być stosowane jako substytut okularów chroniących oczy przed promieniowaniem UV, takich jak pochłaniające promienie UV gogle czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nie zakrywają one całkowicie oka i jego okolicy. Pacjenci powinni nadal stosować pochłaniające promienie UV okulary chroniące oczy zgodnie z zaleceniami.