Zdrowsza(1) metoda korekcji astygmatyzmu za pomocą jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Sprawdź super-promocję na soczewki Clariti 1 day toric (10 szt. soczewek gratis).

Szczegóły promocji: http://coopervision.pl/promocje-clariti-1day

W SKRÓCIE
  • Dogodny, dzienny cykl wymiany.
  • Zalety zdrowotne soczewek silikonowo-hydrożelowych.
  • Korekcja wzroku w astygmatyzmie.
  • Pomagają utrzymać doskonały komfort przez cały dzień.
  • Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB(2).

Jedyna w swoim rodzaju soczewka dla osób z astygmatyzmem.

Zdobywca nagrody Soczewki Kontaktowej Roku 2012 w ramach nagród przyznawanych przez czasopismo Optician (Contact Lens Product of the Year, 2012 Optician Awards(3)) - toryczna soczewka clariti® 1 day toric pozwala Ci cieszyć się połączeniem pełnej wygody soczewek jednodniowych z zaletami zdrowotnymi hydrożelu silikonowego. Faktycznie to jedyna na świecie, jednodniowa soczewka silikonowo-hydrożelowa dla osób z astygmatyzmem.
 
Soczewki silikonowo-hydrożelowe pozwalają na większy przepływ tlenu do rogówki niż soczewki hydrożelowe. Jest to ważne, ponieważ dzięki temu soczewki charakteryzują się większą „oddychalnością”, czego zaletą dla użytkownika są bardziej białe, wyraziste i zdrowsze oczy.

Znakomity całodzienny komfort, na którym możesz polegać.

Oprócz zalet zdrowotnych hydrożelu silikonowego przywiązujemy również uwagę do komfortu. Dlatego w produkcji torycznych soczewek clariti 1 day toric wykorzystaliśmy unikalną technologię WetLoc™. Dzięki procesowi WetLoc™ stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień.
 
Porozmawiaj ze specjalistą na temat korzyści zdrowotnych i codziennej wygody torycznych soczewek clariti 1 day toric - jedynych na świecie jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych dla osób z astygmatyzmem. 

(1)Dane CooperVision®: soczewki clariti 1 day pozwalają zachować bardziej białe oczy niż soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST®.
(2)Uwaga: soczewki kontaktowe pochłaniające promienie UV nie mogą być stosowane jako substytut okularów chroniących oczy przed promieniowaniem UV, takich jak pochłaniające promienie UV gogle czy okulary przeciwsłoneczne, ponieważ nie zakrywają one całkowicie oka i jego okolicy. Pacjenci powinni nadal stosować pochłaniające promienie UV okulary chroniące oczy zgodnie z zaleceniami.
(3)Nagroda przyznana przez wiodące brytyjskie czasopismo Optician, poświęcone tematyce optometrii w wyniku głosowania komisji, w której skład weszli uznani specjaliści z dziedziny zdrowia oczu w UK.