Firma CooperVision rozwija się dzięki innowacjom.

Jesteśmy tu codziennie po to, aby inicjować przełomowe osiągnięcia naukowe i technologiczne w branży optycznej. Daje nam to zapał do pracy w tej jakże fascynującej dziedzinie.

Firma CooperVision cieszy się dużym uznaniem w branży dzięki długoletniemu doświadczeniu w pokonywaniu trudności związanych z dopasowaniem soczewek i zapewnianiu jakże potrzebnej korekcji wzroku na całym świecie. Cieszymy się, że możemy poszczycić się takim dziedzictwem i osiągać więcej w przyszłości, zapewniając najlepsze z możliwych soczewki. Naszym założeniem jest to, że nie ma dwojga takich samych oczu.

Zdolność widzenia rzeczy w innym świetle to jedynie początek, jeśli chodzi o firmę CooperVision. Wcielamy pomysły w życie, podnosząc poprzeczkę w doskonaleniu produktów i tworząc nową generację soczewek kontaktowych. Aby to osiągnąć, wkładamy wiele wysiłków w zaawansowane badania i rozwój produktu.

A kiedy pojawia się problem, rozwiązujemy go. To proste.

Aby dowiedzieć się więcej na temat stosowanych przez nas technik, kliknij poniżej i zobacz jak korzystamy ze zdobyczy nauki i wiedzy technicznej, zmieniając branżę optyczną i świat soczewek kontaktowych na lepsze.

Korzystamy ze zdobyczy nauki

Zobacz w jaki sposób użytkownicy soczewek na całym świecie korzystają z naszych osiągnięć technologicznych.

Wiedza techniczna

Dowiedz się więcej na temat naszego silnego zespołu badawczo-rozwojowego będącego podstawą naszych innowacji.