Soczewki kontaktowe firmy CooperVision zbierają pochwały zarówno specjalistów, jak i użytkowników. Poniżej zamieściliśmy jedynie kilka opinii.

Chcesz nam powiedzieć, co sądzisz? Nie wahaj się skontaktować z nami w każdej chwili!

„Noszę soczewki kontaktowe Proclear już od kilku lat i nigdy nie miałam żadnych problemów. Są bardzo komfortowe, a moje oczy nie są nigdy suche!”
-Tina, Colorado

 

„Piszę kilka słów, by wyrazić pochwałę dla linii soczewek kontaktowych Biofinity. Jak wynika z profilu mojego konta, w swojej praktyce często stosuję te soczewki (warto wziąć pod uwagę, że jest to mała, jednoosobowa praktyka). Wszystkie soczewki z rodziny Biofinity należą do najlepszych soczewek kontaktowych, z jakimi się zetknąłem podczas mojej 25-letniej praktyki. Ich jakość i komfort oraz zdrowie oczu i ostrość wzroku, które są możliwe dzięki tej jakości pozwalają wyróżnić moją praktykę od standardu „wystarczająco dobra”, tak powszechnego na rynku. Zdecydowałem się poświęcić kilka minut, aby zamieścić kilka słów uznania dla całej Waszej organizacji i jakości oferowanych przez Was produktów. Tak trzymajcie!
-Robert T. Nible, Williamsport, Pensylwania

 

„Uwielbiam jednodniowe soczewki Proclear. W pracy fotografa potrzebny mi jest wyraźny, ostry wzrok przez długie godziny, które spędzam robiąc zdjęcia. Te soczewki kontaktowe zapewniają nawilżenie oczu i komfort przez cały dzień.”
-Sarah, Kalifornia

„Soczewki jednodniowe Proclear są znakomite! Zakładam je rano, a w ciągu dnia nawet nie zauważam, że je mam. Są nadzwyczaj komfortowe!”
-Meg, Kalifornia

 

„Noszę soczewki kontaktowe od wielu lat i wypróbowałem dotąd zapewne 10 różnych rodzajów soczewek - lekarz polecił mi wtedy soczewki Avaira, które okazały się być dotąd najlepsze.”
-użytkownik soczewek kontaktowych Avaira, Ankieta dla użytkowników soczewek Avaira 2012, USA

 

„Miałem problemy z bardzo suchymi oczami. Lekarz zalecił mi zmianę soczewek na soczewki Avaira i od tego czasu nie mam zaczerwienionych, podrażnionych oczu, tak jak miało to miejsce w przypadku moich poprzednich soczewek.”
-użytkownik soczewek kontaktowych Avaira, Ankieta dla użytkowników soczewek Avaira 2012, USA

 

„To najlepsze soczewki kontaktowe, jakie noszę od wielu lat. Mogę nawet prowadzić samochód w nocy mając założone soczewki bez efektu halo wokół reflektorów nadjeżdżających pojazdów.”
-użytkownik soczewek kontaktowych Avaira, Ankieta dla użytkowników soczewek Avaira 2012, USA