Odświeżająca perspektywa - obietnica naszej marki

W pełni doceniamy fakt, że nie ma pary oczu, dwóch pacjentów i dwóch dni, które byłyby jednakowe. Zdajemy sobie sprawę, że nasze soczewki są jednym z wielu cennych składników codziennego życia ludzi. Wiemy, że każdy użytkownik jest niepowtarzalny, dlatego produkujemy soczewki światowej klasy zarówno dla typowych, jak i trudnych przypadków korekcji wad wzroku i szukamy sposobów ułatwienia ludziom znalezienia soczewek najlepiej pasujących do ich stylu życia.

Nasza perspektywa pozwala nam ponadto być lepszym partnerem. Potrafimy słuchać. Rozumiemy dynamikę naszej branży. Dbamy o prostotę. Działamy szybko, elastycznie i sprawnie, zawsze szukając nowych, lepszych sposobów obsługi naszych klientów i zapewnienia im bieżących źródeł informacji.

O CooperVision i spółkach grupy The Cooper Companies

Firma CooperVision, będąca częścią grupy spółek - The Cooper Companies Inc. [NYSE: COO] jest jednym z wiodących producentów soczewek kontaktowych na świecie. Zaangażowana w nieustanne przedstawianie nowych perspektyw dla lekarzy i pacjentów w ich doświadczeniach z soczewkami kontaktowymi, firma CooperVision specjalizuje się w soczewkach stosowanych w astygmatyzmie, prezbiopii oraz przy suchości oczu. W celu badania oraz opracowywania odpowiednich produktów firma na stałe współpracuje ze specjalistami z dziedziny chrony zdrowia oczu. CooperVision produkuje szeroką gamę soczewek kontaktowych przy wykorzystaniu nowoczesnych materiałów i rozwiązań optycznych do użytku miesięcznego, dwutygodniowego oraz jednodniowego.

Wartości CooperVision:

Chcemy być oddani

Nasza fachowość, skupienie i determinacja wyraża się we wszystkich naszych działaniach.

Chcemy być innowacyjni

Bezustannie motywujemy siebie do odkrywania kreatywnych i oryginalnych i pomysłowych sposobów działania oraz doskonalenia naszych produktów .

Chcemy być dobrymi partnerami biznesowymi

Cenimy pracę zespołową i wiemy, że współpraca z naszymi klientami pozwoli nam osiągnąć więcej, niż możemy dokonać na własną rękę.

Chcemy być życzliwi

Działamy z uwzględnieniem najlepszych interesów ludzi, z którymi współpracujemy.

Na całym świecie

Zobacz do których zakątków świata dotarliśmy.

Nauka i technologia

Dowiedz się, dlaczego cieszymy się tak dużym szacunkiem w branży.

Odpowiedzialność społeczna

Dowiedz się jak lokalnie i globalnie promujemy zdrowie oczu.

Co mówią o nas inni

Przeczytaj, co sądzą o nas użytkownicy soczewek i specjaliści.