CooperVision Expert
Jeśli używasz soczewek kontaktowych, na pewno wiesz, jak ważna jest ich pielęgnacja. To podstawa konserwacji soczewek oraz higieny i zdrowia Twoich oczu.

Staranne czyszczenie soczewek kontaktowych po każdorazowym użyciu umożliwia zachowanie ich właściwości i parametrów optycznych przez cały czas użytkowania. Dla Twoich oczu jest to wyznacznik bezpieczeństwa, zdrowia, higieny i komfortu.

Medivue Classic to jeden z najlepszych na rynku, wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji wszystkich typów soczewek. Jest on wysoce skuteczny, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Eksperci firmy CooperVision polecają go zwłaszcza osobom o suchych i wrażliwych oczach.

Płyn Medivue Classic rewelacyjnie czyści i pielęgnuje Twoje soczewki kontaktowe. Sprawnie usuwa z ich powierzchni osady białkowe, lipidowe, wapń, pyłki oraz resztki makijażu.

Medivue Classic dokładnie dezynfekuje Twoje soczewki, pozbywając się z ich powierzchni bakterii i grzybów. Jego unikalny skład minimalizuje też ryzyko namnażania się drobnoustrojów. Właściwości dezynfekcyjne wielofunkcyjnego płynu Medivue Classic są wyższe niż obowiązujące normy ISO.

Płyn Medivue Classic jest wysoce skuteczny i wygodny w użytkowaniu. Zawiera też środek nawilżający, który zapewni Ci większy komfort noszenia soczewek, zapobiegając ich wysychaniu w ciągu dnia.

Medivue Classic ma wszechstronne zastosowanie. Bez obaw można go używać do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, w tym także do soczewek silikonowo- hydrożelowych.

Medivue Classic łączy w sobie wszystkie cechy niezawodnego płynu do pielęgnacji soczewek kontaktowych. To kumulacja wysokiej skuteczności i najwyższej delikatności.

Sprawdź Nasze instrukcje użytkowania

 
W sumie możesz otrzymać aż 120 PLN premii za zgłoszenie zakupu 8 opakowań premiowanych
soczewek od CooperVision. Warunkiem jest dokonanie kolejnych zakupów w terminie Akcji Promocyjnej,
w tym samym salonie optycznym.
Więcej informacji na mojepierwszesoczewki.pl